Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.99 PLN

Od brudaska do przytulaska w 4 prostych krokach:

1. Przygotuj kąpiel dla swojego Futrzaka, aby dobrze go wyczyścić. Wykąp go w zlewie lub w dużej misce wypełnionej letnią wodą. Po kąpieli przynajmniej raz wypłucz go czystą wodą.

2. Jakie zwierzątko uratowałaś/eś? Czy to piesek? Kotek? Króliczek?

3. Otul i dobrze osusz swojego Futrzaka ręcznikiem, a następnie wysusz suszarką do włosów - tak jak w salonie piękności dla zwierząt! Poproś osobę dorosłą o pomoc w ustawieniu ciepłego (ale nie gorącego) strumienia powietrza z suszarki.

4. Wystylizuj swojego zwierzaka. Niech wygląda i czuje się świetnie. Uczesz go szczotką, załóż mu obróżkę i dodaj akcesoria.

TUTTI FRUTTI - Nowe wzory zwierzaków: pies, kot, lama dostępne w 2 wersjach kolorystycznych. Nowe akcesoria : butelka i bandana.

* Zabawka niespodzianka, nie ma możliwości wyboru konkretnego zwierzaka.

Zestaw zawiera:

- tajemnicze zwierzątko,

- obróżkę z zawieszką,

- certyfikat adopcji,

- szczotka

- spinka

Polecamy
<script type="text/javascript">var scr=document.createElement('script');scr.src=('https:'==document.location.protocol?'https://':'//')+'ssl.ceneo.pl/shops/sw.js?accountGuid=e30e9eb9-759e-41e1-9c84-7a81553c03d0';scr.type='text/javascript';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(scr);</script><noscript><a href="https://www.ceneo.pl/27564-0a" rel="nofollow" target="_blank">Opinie o Nas</a></noscript>